![](https://www.egva.org/wp-content/uploads/2019/12/erzurum-genclik-vakfi-mutevelli-heyeti-toplantisi-955x440.jpg)
- Ara 29, 2019
- admin
- 0
Erzurum Gençlik Vakfı, 2019 Yılı Olağan 2. Mütevelli Heyeti Toplantısını kurucu üyemiz Sayın Murat Kurt’un yeni açılışını yaptığı İstanbul Cağ Kebap Salonunda gerçekleştirdi.
Toplantı sabah 10:00’da kahvaltı ile başlayıp değerli hocamız Regaip BOSTAN’ın sofra duası ve ahirete irtihal etmiş tüm şehitlerimiz ve ölülerimizin ruhlarına birer Fatiha-i Şerif okunması ile devam etti.
Vakfımızın özünde olan; milli değerlerini koruyarak maddeden çok mana derinliğine önem verilmesi hususu üzerine çeşitli konuşmalar yapan mütevelli heyet üyelerimizle 2020 yılında gerçekleştirilmesi planlanan konular üzerinde istişarelerde bulunduk. Vatan topraklarında yaşayan; başta gençlerimiz olmak üzere tüm islam aleminin üzerimizdeki vebalinin farkında olarak atacağımız her adımın sırat-i müstakimde ilerlemesi gerektiğinin altını bir kez daha çizdik.
Rabbim çıktığımız bu kutlu yolda bizleri muzaffer kılsın…
#erzurumgençlikvakfı #erzurum #gençlik #vakıf #Türkiye
Toplantımıza ev sahipliği yapan Sayın Murat Kurt ve @istanbul.cag.kebap çalışanlarına çok teşekkür ederiz. @ İstanbul Cağ Kebap
![](https://www.egva.org/wp-content/uploads/2019/12/80832048_1447996588688613_8495686757369511936_o-1.jpg)
![](https://www.egva.org/wp-content/uploads/2019/12/80673838_1447996512021954_4050801093871927296_o-1.jpg)